Послуги Google Analytics


Дізнайтеся, як служби послуги аналітики від OfTop можуть допомогти вашій команді оптимізувати вашу маркетингову стратегію та відстежувати ефективність.

Використання даних Google Analytics на шляху клієнта


Давайте зробимо крок назад і пояснимо, що насправді таке Google Analytics.

По суті, це аналітичний інструмент Google, який відстежує, записує та розбиває ключові показники вашого веб-сайту — усі вони доступні через інформаційні панелі, які мають сенс для людей, які не займаються дослідженнями даних. Окрім візуалізації даних, сервіс також пропонує такі функції, як настроювані звіти, прогнозна аналітика, аналіз послідовності і… ну, ми могли б продовжувати, але поки що залишимо це на цьому.

У двох словах: це дуже круто, і це потужний інструмент оптимізації.

Хоча ключові показники ефективності, які визначає пріоритет кожної команди, виглядатимуть дещо інакше, лише деякі дані, які ви можете збирати за допомогою Google Analytics, включають:

Оптимізація вашої маркетингової стратегії


З Google Analytics ви можете отримати цінну інформацію про свою цільову аудиторію та знайти нові шляхи покращення своїх маркетингових зусиль.

Завдяки інформації, яку ви збираєте з платформи, ви зможете демістифікувати шлях клієнта та отримати інформацію, яка дасть змогу вашій команді

Наші послуги

Понад 72% веб-сайтів із рейтингу вибрали Google Analytics як платформу аналітики. Ми використовуємо гугл аналітикс на всіх сайтах наших клієнтів, щоб допомогти зрозуміти їхні маркетингові цілі в Інтернеті. Члени нашої маркетингової команди мають сертифікат Google Analytics.

Послуги аудиту Google Analytics

Потрібна перевірка стану вашого облікового запису Google Analytics? OfTop може забезпечити комплексний аудит Google Analytics, щоб переконатися, що в процесі збору даних немає помилок або прогалин. Наша команда сертифікованих експертів перевірить код відстеження, конфігурацію, цілісність даних, відстеження переходів і зв’язування облікових записів.

Налаштування облікового запису Google Analytics

Наша команда може допомогти вам правильно налаштувати та запровадити новий або існуючий обліковий запис Google Analytics. Ми переконаємося, що обліковий запис аналітики налаштовано правильно та що ви збираєте необхідні бізнес-дані для використання в аналізі даних.

Консультаційні послуги

Уже налаштували Google Analytics, але вам потрібна допомога, щоб ваша аналітика працювала більше? Наша команда експертів може проконсультуватися з вами, щоб визначити ваші цілі щодо даних. Ми можемо інтерпретувати наявні дані, рекомендувати рішення для агрегування даних на кількох веб-сайтах, створювати настроювані звіти, налаштовувати воронки конверсії тощо.