Комплексний маркетинг

Найкращий варіант досягти успіху це поєднати усі інструменти для швидкого попаданню сайту в топ видачу і можливість отримання доходу від продажу товарів в інтернет магазині. Сео оптимізація дасть значні покази і сигнали в органічній видачі, а рекламу в гугл забезпечить конверсії, лідів і швидкі продажі.

Цей комплекс дасть можливість вам отримати дохід від реалізації продукції і задоволених клієнтів, котрі в свою чергу будуть своєрідним сарафанним радіо для просування і реклами вашого бренду.

PPC

Перевести свій бізнес в онлайн абсолютно не складно, якщо підійти до цього питання з розумінням справи і поставлених завдань. Проте для залучення якісних клієнтів і росту прибутку потрібно працювати – сформувати розуміння конверсії та працювати на її ріст, збільшувати середній чек і число повторних замовлень. Цих результатів ми досягаємо через аналіз роботи компанії. А “теплих” відвідувачів ми приводимо на сайт з найбільш перспективних рекламних каналів:

  • торгова та пошукова реклама Google Ads;
  • електронна комерція та динамічний ремаркетинг.
  • торгова реклама у Facebook та Instagram.
  • робота з Google Merchant Center;
  • робота з рекламою ProSale (Пром.ua)
  • вихід з товарною лінійкою на маркетплейс Rozetka;
  • формування образу компанії через брендингові напрямки;

Локал

Поки Ви роздумуєте над можливістю переходу на онлайн-продажі, перелік місцевих компаній у електронній комерції швидко зростає. Намагаючись відібрати владу у оффлайн магазинів, все частіше більш вигідно стало спонсорувати роботу електронної комерції, якість якої активно підтримує Google мій бізнес та Google Merchant Centre. Понад мільйони підприємств уже зареєструвались на цих платформах, про що говорить рейтинг конкурентоспроможності та головні трендові спрямування. Унаслідок роботи із цими платформами ми допоможемо Вашій компанії отримати позитивний digital-імідж на ринку інтернет-продажів.

Seo

Просування в Гугл є основною метою для кожного інтернет магазину, відповідно показуватись на першій сторінці у пошуковій видачі забезпечить перевагу серед конкурентів.

Основна мета сео просування отрмати перші позиції в видачі гугл і попасти на очі клієнту на першому екрані.

По статистиці клієнт який хоче шось купити і шукає це в інтернеті завжди вже рахується теплим клієнтом і з вірогідністю купить товар зі списку магазинів на першій сторінці.